top of page
jak pracujeme.png

JAK PRACUJEME?

Naši tazatelé a tazatelky si pochvalují velkou flexibilitu, jak časově, tak ohledně místa výkonu práce. Očekáváme vysokou samostatnost, zároveň jsme ale kdykoliv k dispozici s podporou, řešením situací a průběžným školením. Zapojit se můžete na DPP, pracovat na IČO, šikovní lidé průběžně mohou přecházet i na klasickou pracovní smlouvu, popř. dle domluvy. Nebráníme se ani spolupráci s již fungujícími týmy obchodních zástupců, promotérů apod., které si chtějí zkusit něco nového. Nabízíme zázemí kanceláře v centru Prahy a zapojení se v rámci celé republiky.

koho hledame.png

KOHO HLEDÁME?

Momentálně nabíráme větší počet tazatelů a tazatelek, abychom zvládli pokrýt rychle rostoucí trh. Jsou to lidé, kteří hledají změnu v zaměstnání, ale i ti, kteří již někde pracují a využili by přivýdělek. Nejlepší výsledky mají ti se zkušenostmi

s oslovováním, přímým prodejem, promotéři, hostesky, lidé z realit, pojišťovnictví, ale i gastronomie – vše, kde se na denní bázi jedná s lidmi, pro vás znamená skvělou průpravu.
Podmínkou je komunikativnost, odvaha oslovit cizího člověka, samostatnost a spolehlivost. Základem úspěchu je v této činnosti aktivita, přesvědčivost a seriózní příjemné vystupování. Lidé musí cítit, že vám mohou věnovat čas a sdělit názory. Není zapotřebí učit se zpaměti velké množství údajů. Nevysvětlujete konkrétní technické možnosti, neuzavíráte smlouvy, neřešíte objednávky. Jeden člověk vám zabere maximálně několik minut.
Určitě pozice tazatele není vhodná pro lidi, kteří se stydí, jsou spíše pasivnější a introvertnější. Budete se bavit s množstvím cizích lidí s různým chováním a přístupem. Statistika jasně ukazuje, že někdo o vaše dotazy zájem má, jiný naopak vůbec ne.

To je normální a odmítnutí je běžnou součástí vaší práce.

pracovni doba atd.png

PRACOVNÍ DOBA, MÍSTO A OHODNOCENÍ

Jste student nebo maminka na mateřské? Žádný problém. Nastavíme spolu s vámi funkční model směn, abyste se dostatečně mohli zapojit. Určitě uvítáme i aktivní seniory.


Očekáváme alespoň 2x 6 hodin v týdnu, u studentů lze domluvit rozdělení jedné směny na dvě po 3 hodinách. Výběr místa je na vás, nebo na domluvě s koordinátorem. Dotazníky lze dělat prakticky kdekoliv. Ideální čas, který se ukázal jako nejvíce efektivní na počet udělaných dotazníků je ve všední dny mezi 15:30 – 19:00 a o víkendech v dopoledních a odpoledních hodinách.


Pracovní dobu nekontrolujeme, nemáme ani jak, ale je potřeba se vždy domluvit a být s námi v kontaktu kdy a kam jdete. I proto je odměna čistě úkolová. Směny slouží k tomu, aby se tazatel mohl věnovat práci vcelku, postupně se zlepšoval, byl přehled, kde se kdo pohybuje a samozřejmě aby tomu věnoval dostatečně úsilí, aby jeho zapojení se v projektu mělo smysl pro něj i pro nás. Směny se hlásí vždy na týden dopředu, změna je po domluvě možná. Máme tak od vás přehled, kdy a kde se budete s dotazníky pohybovat. Je téměř pravidlem, že trvá přibližně 3 směny se dotazování dobře naučit a poté již to jde tzv. samo. Proto je potřeba si říci, že první směny se to teprve učíte a neúspěch je nedílnou součástí hlavně v prvních dnech brigády, což ale neznamená, že se den za dnem nebudete více a více zlepšovat, tedy i vydělávat. Před nástupem je potřeba si říci, ne že to jdete zkusit na hodinu a pak to vzdáte, ale musíte si věřit, pořádně se vše naučit, poslouchat rady koordinátora a opravdu tomu dát intenzivně alespoň

3 první směny a až poté se dají dělat nějaké závěry. Nikdo zkušený, jakse říká z nebe nespadl. Je pro nás v rámci našeho investovaného času, který vám věnujeme naprosto zásadní abyste nastoupili s vědomím, že opravdu tomu věnujete první dny naplno a nevzdáte to. Pak budeme všichni spokojeni, jelikož každý je schopný se naučit dělat minimálně 2 dotazníky za 1 hodin

a to pro vás znamená 300Kč/h. To není špatné, co myslíte? V případě, že se naučíte jako celá řada našich kolegů dělat kolem

5 dotazníků za hodinu, tak jen velký plus pro vás.


Finanční odměna pro tazatele:
Za každý celý vyplněný dotazník, který je ověřen, vám náleží odměna ve výši 150 Kč. V případě uplatnění slevy na daňového poplatníka u nás („růžové prohlášení“) je částka v čistém, v opačném případě je snížena o 15 %, jelikož z Vás musíme odvést srážkovou daň. Peníze lze vyplatit na účet nebo v hotovosti, výplata vychází k 10. dni v měsíci.

bottom of page